Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych w IT


Rozwiązujemy problemy naszych Klientów w obszarze IT. Stoją za nami: wiedza, doświadczenie, znajomość rynku i ciągłe doskonalenie się.

Założyciele DEMING SSC


Liderzy zespołu ludzi do zadań specjalnych

Marcin Podleś
MARCIN PODLEŚ

Jestem absolwentem kierunku Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej, ukończyłem również studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami IT na Politechnice Warszawskiej.

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z branżą IT. Swoje doświadczenia zbierałem podczas wdrożeń systemów informatycznych wspierających proces zarządzania wydajnością, pojemnością oraz zarządzania zdarzeniami w infrastrukturze informatycznej.

Na przestrzeni ostatnich lat pracowałem dla największych firmam wdrożeniowymi na rynku polskim: Wola Info, Devoteam, Cloudware Polska. Realizowałem projekty dla firm z sektora bankowego (PKO, Raiffeisen, BGŻ, BRE Bank), publicznego (NFZ, Główny Inspektorat Geodezji i Kartografii) oraz telekomunikacyjnego (T-Mobile, Telekomunikacja Polska).

Prywatnie pasjonuję się motocyklami i off-roadem, lubię również spędzać czas na rowerowych przejażdżkach

Artur Świętonowski
ARTUR ŚWIĘTONOWSKI

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania o specjalizacji Sieci Komputerowe. Ukończyłem wiele szkoleń, zdobyłem wiele certyfikatów, w tym te dotyczące zarządzania projektami oraz procesami działającymi w dużych organizacjach.

Przez ostatnie lata prowadziłem wiele projektów w obszarach IT dla dużych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Zarządzałem wielomilionowymi budżetami i kilkudziesięcioosobowymi zespołami..

Obecnie realizuje się w prowadzeniu projektów programistycznych, w tym w zarządzaniu wieloma zespołami programistów. Projektuję również rozwiązania i systemy, które później realizujemy.

Bardzo chętnie wspieram Klientów w doradztwie i optymalizacji procesów działających wewnątrz dużych organizacji. Wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, które zdobyłem zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku.

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, grami komputerowymi. Jednak moje zainteresowania nie dotyczą tylko obszarów IT, jestem wielkim fanem sportów motorowych, w szczególności Formuły 1 oraz ligi angielskiej w piłce nożnej.

Komunikacja z klientem


Tłumaczymy wymagania biznesowe na język programistów

Dzięki naszemu doświadczeniu biznesowemu, potrafimy połączyć dwa światy. Z jednej strony wymagania firm, z drugiej strony specyfikę pracy IT. Wiemy jakie są oczekiwania biznesu i jakie możliwości i rozwiązania informatyczne są można wykorzystać do ich realizacji. Podstawowym celem, jaki sobie stawiamy przy współpracy z Klientem, jest zaspokojenie jego potrzeb. Dysponujemy doświadczeniem i wieloma wypracowanymi już rozwiązaniami, zawsze jednak staramy się dostosować je do specyfiki projektu.
Jeśli problem jest niestandardowy – tworzymy nowe metody i narzędzia. Lubimy wyzwania i zadania specjalne. W naszej pracy, na bieżąco pracujemy wedle metodologii W.E. Deminga. Każde zlecenie realizujemy najlepiej, jak się da je zrealizować w danym momencie. Kiedy technologia pozwala na nowe rozwiązania – proponujemy je Klientowi. Pracując z nami nie musisz być specjalistą IT. Wystarczy, że powiesz czego potrzebujesz, a my to przełożymy na język technologii. Sprawdź nas i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Nasze największe atuty


Nasz sukces zawdzięczamy zgranemu zespołowi specjalistów

Serwisy tematyczne

Doświadczeni specjaliści

Systemy CRM

Doskonała znajomość rynku

Mobilne Aplikacje Biznesowe

Wiedza na temat realiów działania organizacji

Aplikacje narzędziowe

Kreatywność

Każdy projekt zaczyna się od rozmowy


Napisz do nas ›